Adwokat Gdynia

Kancelaria adwokacka Gdynia - Marek Wasilewski

Kancelaria Adwokacka (Gdynia) Marek Wasilewski to nowoczesna firma prawnicza, której głównym celem jest zapewnienie swoim Klientom poczucia bezpieczeństwa, spokoju, a także satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. 

Adwokat (Gdynia) Marek Wasilewski 

Nasza Kancelaria Adwokacka (Gdynia) z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem reprezentuje interesy swoich Klientów, zmierzając każdorazowo do realizacji postawionych przez nich celów, a także ochrony ich praw oraz dobrego imienia. Dzięki stale rozwijającym się umiejętnościom oraz wiedzy możemy w sposób kreatywny, a co najważniejsze skuteczny doradzać w dziedzinie prawa, umożliwiając rozwiązywanie najtrudniejszych problemów, związanych z tematyką prawa karnego, a także rozwodów. Ponadto, nasi prawnicy specjalizują się w tematyce kredytów frankowych, odszkodowań, a także windykacji długów. 

Kancelaria prawna -  Gdynia

Naszą Kancelarię Adwokacką w Gdyni cechuje przede wszystkim ciągłe samodoskonalenie oraz podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług oraz kwalifikacji. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy profesjonalizm i efektywność, a także stałą dyskrecję. Kancelaria adwokacka (Gdynia) Marek Wasilewski mieści się w centrum Gdyni, oferując mieszkańcom stałą opiekę prawną. Ponadto, Kancelaria Adwokacka (Gdynia) podejmuje współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, a także z firmami w zakresie obsługi prawnej. 

Prawnik (Gdynia) Marek Wasilewski

Kancelaria Adwokacka (Gdynia) na co dzień współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami sądowymi, doradcami restrukturyzacji, a także wieloma innymi specjalistami w dziedzinach z zakresu prowadzonych przez kancelarię spraw. Każda sprawa jest dla nas wyjątkowa i równie ważna dlatego też podczas nawiązywania współpracy z naszymi Klientami staramy się wykraczać poza przyjęte schematy, tak by móc w jak najszybszy i najbardziej satysfakcjonujący sposób zaproponować podejście do realizacji określonych ambicji naszych mocodawców.

Wysokie zaangażowanie zespołu Kancelarii adwokackiej Marek Wasilewski wynika przede wszystkim z pasji do wykonywanego przez nas zawodu, a także ambicji prowadzących do realizacji wyznaczonych wcześniej celów. Satysfakcja naszych Klientów, a także skuteczność Kancelarii są dla nas najwyższym priorytetem, dlatego też naszym Klientom gwarantujemy transparentność podejmowanej współpracy. Szczególną uwagę staramy się przywiązywać do informowania naszych Klientów o wszelkich możliwościach, a także ewentualnych zagrożeniach wynikających podejmowanych wspólnie działań. Ponadto, Klient informowany jest o wszelkich kosztach, które mogą być generowane przez prowadzenie określonych działań. Śmiało możemy stwierdzić, że profesjonalizm, zaufanie oraz ambicja to synonimy określające naszą Kancelarię Adwokacką w Gdyni. Świadczymy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, dlatego też możemy pochwalić się szerokim doświadczeniem szlifowanym przez lata.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią w celu omówienia problemu i znalezienia optymalnego i satysfakcjonującego rozwiązania. 

Marek Wasilewski

Kancelaria Adwokacka (Gdynia)

Swoją przygodę z prawem rozpocząłem w 1992 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Studia prawnicze ukończyłem w 1997 roku. Następnie pracowałem w Prokuraturze jako aplikant, asesor, prokurator, by wreszcie zostać Zastępcą Prokuratora Rejonowego w Sopocie. Po dziesięciu latach „służby” postanowiłem wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie i zacząłem pomagać ludziom potrzebującym „opieki” prawnej.

W latach 2008 – VI 2018 wykonywałem zawód adwokata w Warszawie w ramach spółki partnerskiej „Puławski Wasilewski Kuśnierz & Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni”.

Po  zdobyciu dziesięcioletniego doświadczenia na rynku ‘warszawskim”, postanowiłem rozpocząć własną, indywidualną praktykę, świadcząc osobiście  swoje usługi dla klientów.

W połowie czerwca 2018 roku przeniosłem się do Gdyni – gdzie rozpoczynałem swoją działalność zawodową w 1997 roku – i obecnie tu znajduje się moja kancelaria adwokacka (Gydnia).

Specjalizuję się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa karnego i gospodarczego. Prowadzę też innego rodzaju sprawy, nie bojąc się nowych wyzwań. Współpracuję z szeregiem adwokatów i radców prawnych, również poza granicami kraju, co powoduje, iż jestem w stanie pomóc każdemu w każdej dziedzinie prawa.

Po latach pracy mogę powiedzieć, że najważniejszą kwestią jest osobiste i indywidualne zajmowanie się i prowadzenie spraw klientów.

Marek Wasilewski
adwokat